Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    M/Z wszystkie poziome kadry poza ostatnimi dwoma świetne. Pozostałe dobre. Jest co pooglądać.

  2. #12

    Domyślnie

    Zdjęcia wyglądają mi na dodatkowo wyostrzane - i to właściwie jedyna uwaga ode mnie.
    Mario wyśrubował poziom w temacie "biedakadry" i ciężko nie porównywać. Moim zdaniem pokazałeś całkiem ciekawe ujęcia ale weź na chłodno sugestię Kolegi, że widać Cię na zdjęciu. Potraktuj to jako dobrą radę a nie przytyk.
    red light, dark room...

  3. #13

    Domyślnie

    Repo wcale nie odbiega na minus od większości tych serwowanych przez MU vel ......
    Bez jaj , czasem należy to przyznać i już .

    Natomiast zgodzę się , że obranie sobie tematu i podejście zadaniowe pomaga. Pytanie tylko czy wyjeżdżamy do pracy ?
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  4. #14

    Domyślnie

    Każde uwagi biorę do siebie, zwłaszcza tak doświadczonych fotografów podróżniczych jak mario. Nie z każdymi uwagami muszę się jednak zgadzać.
    Warta wspomnienia była specyfika mojej podróży. Jechaliśmy tam zobaczyć, zwiedzić, doświadczyć jak najwięcej. Niespełna 3 tygodnie na 4 wyspy to tak naprawdę życie w biegu. Ciężko w takim tempie planować dokładny, wieloplanowy reportaż z każdego miejsca. Dodatkowo jechaliśmy w kilka osób a tu wiadomo - każdy inne tempo, inne plany, inny sposób patrzenia na świat.
    Poza tym tak po prawdzie nie jechałem tam stricto fotograficznie, zdjęć mam naprawdę powyżej uszu na codzień w kraju - jako dowód niech służy pozostawienie całego szpeju w domu i zabranie wyłącznie niezbyt dobrze poznanego Fufu
    Mimo tych paru niedogodności i moich fotograficznych ułomności - wszakże człek uczy się całe życie - jest mi niezmiernie miło, że swoimi pracami udało mi się choć kilkoro z Was zatrzymać na dłuższą chwilę...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #15

    Domyślnie

    Zdjęcia, jak zdjęcia. Jedne lepsze, drugie słabsze. Jednak jako całość do mnie nie przemawiają. Nie tworzą spójnej jedności tematycznej. O każdym można podyskutować, bo jest o czym. Dlatego proszę o zachowanie dystansu i umiaru w wypowiedziach.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    ... Jechaliśmy tam zobaczyć, zwiedzić, doświadczyć jak najwięcej. Niespełna 3 tygodnie na 4 wyspy to tak naprawdę życie w biegu. Ciężko w takim tempie planować dokładny, wieloplanowy reportaż z każdego miejsca. Dodatkowo jechaliśmy w kilka osób a tu wiadomo - każdy inne tempo, inne plany, inny sposób patrzenia na świat.
    Poza tym tak po prawdzie nie jechałem tam stricto fotograficznie...
    i wlasnie to dokladnie w tych zdjeciach widac
    i nie ma w tym nic zlego, to jest bardzo dobrze zrobiona fotografia turystyczna ktora wielu sie bedzie podobac
    ale tak jak latwo na tym forum w dziale portret szafuje sie haslem "sesja z modelka" (tradycyjne zabranie kolezanki do parku ktora pierwszy raz stoi przed aparatem) tak haslo reportaż jest tu mocno splycane
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 22-05-2013 o 23:38 Powód: "reportarz"
    Road to Manila

  7. #17

    Domyślnie

    Super kadry oprocz fatalnej 15 nad ktora nie raz pewnie sie zastanawiales
    Niektore widze w kolorze, bo wiem sam,niesamowitego swiatla jest tam duzo i miedzy innymi warto te okolice jako fotografujacy odwiedzic i doswiadczyc
    Ostatnio edytowane przez rawa ; 23-05-2013 o 19:02
    ..
    www.facebook.com/vaydaimages
    www.vaydaimages.com

  8. #18

    Domyślnie

    Dlaczego uważasz, że 15 jest fatalna? Ani przez chwilę się nad nią nie zastanawiałem...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  9. #19

    Domyślnie

    Nie bardzo wiem co chciałeś osiągnąć ukośnym kadrem. Imho, jest też trochę za ciemne.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #20

    Domyślnie

    Ze swojego doswiadczenia wiem ,ze powinienem uwazac z pokazywaniem zdjec ukosnych .Zdjec ukosnych ktore nie maja zadnej dobrej kontry lub innych lini wspomagajacych ,stawiajacych efekt koncowy jakby na nogi .O ile sam moge sobie je wytlumaczyc bo pamietam calosc ,to dla ogladajacych to czeto za malo.
    Zdjecia fajne ,tylko 15 wydaje sie jak nie Twoja w tym zestawie.
    Moje odczucie,moze nie wazne.
    Pozdr Poznan,Tej
    ..
    www.facebook.com/vaydaimages
    www.vaydaimages.com

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •