Witam,
noszę się z zamiarem kupna drukarki. Wiekszosc wydruków A4, reszta 13x18, 15×21. 90% kolor.
Max. budżet 1500 Pln.
Co będzie dawało wydruki lepszej jakości: P50, czy L800, a moze coś innego?
Uprzejmie proszę o pomoc, bo w drukowaniu nie mam żadnego doświadczenia.
W.
Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami