Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Sprawdziłeś jak to wygląda na gradiencie, o którym pisałem?
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  2. #12

    Domyślnie

    Tak sprawdziłem, nie wygląda to jak gradient

  3. #13

    Domyślnie

    No wiem, że nie jak gradient, chodzi o to czy gradient wyświetla Ci się gładki, czy też są na nim szarpnięcia.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  4. #14

    Domyślnie

    Jest gładki

  5. #15

    Domyślnie

    W takim razie z monitorem wszystko gra, a jakość tracisz (tak jak koledzy pisali) przy zapisie.

    Jeśli nadal nie wiesz, w którym momencie tracisz jakość, to opisz jak najbardziej szczegółowo każdy krok od zgrania RAW na dysk do zapisu JPG -- najlepiej ze zrzutami z ekranu, co gdzie klikasz i jakie masz ustawienia przy eksporcie itd., itp.. Możesz też wstawić RAW, aby ktoś sprawdził u siebie, czy na bank na zdjęciu jest wszystko tak jak mówisz.
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  6. #16

    Domyślnie

    Co robię, normalnie poprawiam w lightroomie tak jak potrzeba , a przy eksporcie mam 300dpi, adobe sRGB, jakość 100 , wszystko tak jak każde inne zdjęcie
    a tu macie RAWa http://przeklej.org/file/xV03Xk/plik.rar
    a tu macie linka do innego forum co też pytałem o ten problem a do końca nie pomogli http://photoshop.pl/node/17055

  7. #17

    Domyślnie

    Albo nie ogarniam, albo nie da się tego pliku pobrać.

    A jeszcze tak zapytam, te poszarpania to widzisz po zapisie u siebie już czy dopiero po zapisaniu na serwerach googla? Na 100% podglądzie, czy zmniejszoną miniaturę oglądasz?
    To, co widzisz, nie jest tym co widzisz.

  8. #18

    Domyślnie

    To stąd teraz się da http://przeklej.org/file/sdN4UV/DSC.0274.NEF
    A tak się dzieje od razu po eksporcie, widzę od razu jak otworzę zdjęcie
    Poczytałeś może to o czym pisali z tamtego forum ? może ktoś miał rację

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •