Witam, mam problem otóż po eksporcie zdjęć studyjnych na czarnych,ciemnych tłach w photoshopie lub lightroomie na tych tłach widać zrypanie się kontrastu,takie plamy które są widoczne tak jak na tym zdjęciu,możecie zauważyć po lewej stronie tą zrypaną jakość.I tak się dzieje jak obrobię zdjęcie i zapiszę w tych programach a nawet jak tylko otworzę zdjęcie w programie,nie obrobię i zapisze i jest taki sam brzydki efekt na tle.Tutaj macie zdjęcie
https://plus.google.com/photos/10353...NfvrZrlrrbbsQE
Na innym forum napisano mi że to problem z moim monitorem ale nie odpowiedzieli co z tym zrobić, może wy macie inne sugestie lub wiecie jak sobie z tym poradzić?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami