Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98

Wątek: Zeiss ikon

  1. #1

    Domyślnie Zeiss ikon

    Hej,

    Jak myślićie czy wysyłac uszkodzonego po upadku do serwisu w niemczech czy poszukac kogos w polsce?

    Aparat upadł i nie wstał znaczy naciąg niedziała
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  2. #2
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    Tylko Niemcy - to nie jest prosty aparat. Robią wszystko szybko i kontakt jest dobry.

    ale powiem Ci ze upadek - to może być nie naciąg ale migawka uszkodzona ...

  3. #3

    Domyślnie

    Aparat upadł i nie wstał znaczy naciąg niedziała
    A mój jak upada to przekina i wstaje. Ale przeklina po niemiecku, więc go nie rozumiem.

    Niemcy, nie wiem czy ktoś się podejmie. Może zadzwoń do Zeissa, może co pomogą (ja nie próbowałem).
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #4
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    doktor - ja próbowałem w Polsce - powiedzieli delikatnie acz stanowczo - "spadaj dziadu" - pomógł mi za To człowiek z USA - sam nie naprawił ale skontaktował z odpowiednimi ludźmi w Germiani - napisałem maila do wszystkich chyba oddziałów Zeissa
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 17-05-2013 o 12:23

  5. #5

    Domyślnie

    Z niemcami pisałem jakiś czas temu i czekają... Chciałem tylko podpytać bo trochę kosztów się boję a i motywacja słaba bo 2 szt we wtorek ma być w domu.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    doktor - ja próbowałem w Polsce - powiedzieli delikatnie acz stanowczo - "spadaj dziadu" - pomógł mi za To człowiek z USA - sam nie naprawił ale skontaktował z odpowiednimi ludźmi w Germiani - napisałem maila do wszystkich chyba oddziałów Zeissa
    Co to za serwis, jeśli mozna spytać? Czy bylbyś tak miły i jeśli pamiętasz, mógłbyś podać kontakt do tego serwisu?
    Ostatnio edytowane przez mirekkania ; 17-05-2013 o 15:13
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

  7. #7

    Domyślnie

    @Adams

    Burżuj!
    Ale w sumie, kto bogatemu zabroni...
    Ja się od jakiegoś czasu borykam z naprawą Minoxa. Na weekend zaplanowane podejście ostateczne.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #8
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 897

    Domyślnie

    spoko w domu odszukam - ale to centralny serwis Zeissa

  9. #9

    Domyślnie

    namiary są na stronie zeiss. Trzeba pobrać formularz i dołączyć do aparatu. kontakt mailowy jest rewelacyjny.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Ja się od jakiegoś czasu borykam z naprawą Minoxa. Na weekend zaplanowane podejście ostateczne.
    Jestem taki twardy, że sam siebie cytuję.
    Minoxa nie naprawiłem, ponieważ żona moja prywatna pozazdrościła Pani Koreksowej i posprzątała. Tak ze dwa-trzy razy w roku ją nachodzi i sprząta, rzekłbym, totalnie. Spustoszenie powstaje przeogromne i w nim Minox zaginął. A Pani Minoksowa z poczuciem słusznie wypełnionej misji do juesej zbiegła. I szukaj Minoxa w .. no właśnie, w czym?
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •