Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie Dalmierz laserowy.

    Używa ktoś z Was dalmierza laserowego? Szukam jakiegoś niedrogiego do pomiaru we wnętrzach, tak do 30-40 metrów.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam Leica i Bosch modeli nie pamiętam musiał bym pójść do auta
    Bosch ma więcej bajerów takich jak pomiar skosów, zliczanie, pomiar od początku lub końca urządzenia dzięki temu możesz zmierzyć krotki odcinek a reszty nie pamiętam bo nigdy ich nie używałem, funkcje są na stronie producentów jak ktoś potrzebuje jakichś specjalnych,
    a nie, raz na początku używałem ale jak miałem sobie przypomnieć uruchomienie danej funkcji lub zliczyć pomieszczenie ze skosami to odechciało mi się tych bajerów i mierze pojedynczo.
    Leica jest prosta przejrzysty wyświetlacz ma mocniejszy laser który przydaje się przy dłuższych pomiarach i w jasnych pomieszczeniach dlatego częściej jej używam.

    Szczerze nie ma sensu pakować kasy w jakiś drogi wystarczy ze ma pomiar do 50m, przejrzysty wyświetlacz pokazujący aktualny, ostatni i dobrze by było przedostatni pomiar, bo wchodzisz do pomieszczenia i strzelasz, szerokość, długość, wysokość i zapisujesz.

  3. #3
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Żadnych bajerów mi nie potrzeba. Ja potrzebuję tylko mierzyć długość i szerokość pomieszczeń, nic więcej. Także najprostsze (ale nie miara :P ) i w miarę dokładne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •