Close

Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 388
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 12jelonkow Zobacz posta
    Gratuluje spotkania z obleśną modelka widlogonką siwicą
    oblesna? toz to piekna kreatura

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    oblesna? toz to piekna kreatura
    W takim razie mamy inny gust

  3. #53

    Domyślnie

    ja po prostu lubie gasienice, zwlaszcza takie tlusciutkie

  4. #54

    Domyślnie

    Jarek, bylem dzis na polance. Nie wiem gdzies Ty te wszystkie motyle widzial, chyba w srodku dnia latajace Procz masy lowikow nic nie bylo, jakies bielinki pojedyncze. Zadnych rusalek, nawet modraszkow brak. Wazki, glownie szablaki wylazly jak sie ocieplilo, kilka rownoskrzydlych tez widzialem, ale liczylem na jakas gadzioglowke - nic z tego. W sumie wycieczka mila ale nie bylo nic innego czego bym juz wczesniej nie spotkal na Mazurach. Sporo tam niskich krzakow osiki, szukalem widlogonki ale tez nie bylo.

  5. #55

    Domyślnie

    Widlogonka siwica jest piękna ,ta na 35 też jest bardzo ciekawa. wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo znaleźć gąsienice. Gratuluję.

  6. #56

    Domyślnie

    dzieki wszystkim za komentarze. cos z dzisiejszego poranka nad Zalewem Zegrzynskim:

    43.

    44.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 04-08-2013 o 01:33 Powód: rozmiar zdjęć

  7. #57

    Domyślnie

    No to faktycznie musimy sie na któryś weekend umowic to Ci pokaże co i gdzie

    Ja dzisiaj byłem w Powsinie na pół dnia.. znalazlem te same motyle co nad zalewem (Rusałka Osetnik, Pawik, Szachownica, taki mocno pomarańczoywy modraszkowaty, pawiki, cytrynki itd.. bylo troche ważek, i podobne...
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  8. #58

    Domyślnie

    ale znalazles cos z rana czy juz jak lataly w ciagu dnia? nad Zalewem nawet latajacych rusalek nie bylo, o cytrynkach nie wspominajac a polanke na pewno znalazlem dobra. slabo sie tam lazi bo bruzdy sie porobily po tych traktorach i mozna noge skrecic

  9. #59

    Domyślnie

    W Powsinie bylem ok 11... Motyle pewnie ok 13 znalazlem. Szkoda ze ten ogrod zamykają o 18.. w sumie najlepsze światło zabrali.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  10. #60

    Domyślnie

    no to jak Ty jezdzisz w srodku dnia to ja sie nie dziwie pojedz cwaniaku na 4 rano to pogadamy, jak znajdziesz jakas rusalke to Cie ozloce

    45.

    46.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 04-08-2013 o 01:33 Powód: rozmiar zdjęć

Strona 6 z 39 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •