Close

Strona 17 z 39 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 388
  1. #161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Zorzynek bardzo ładny. Chyba bym go jednak widział bez winietki. Za bardzo przygasza całość.
    a ja wlasnie w tym sezonie jakos zaczalem winietki dodawac zeby zdjecia nabraly glebi a elementy glowne zdjecia byly lepiej wyeksponowane. jakos tak to w tym roku czuje


    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Edukacją przyrodniczą
    ostatnio jak bylem w Łazienkach to zauwazylem ze jest nowa inicjatywa dla dzieci i mlodziezy ktora proponuje roznego typu warsztaty - czy to w ramach tej inicjatywy dzialasz?

  2. #162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    a ja wlasnie w tym sezonie jakos zaczalem winietki dodawac zeby zdjecia nabraly glebi a elementy glowne zdjecia byly lepiej wyeksponowane. jakos tak to w tym roku czuje
    Też tak często robię, ale czasem winietka przeszkadza. Tu jest chyba zbyt dominująca.


    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    ostatnio jak bylem w Łazienkach to zauwazylem ze jest nowa inicjatywa dla dzieci i mlodziezy ktora proponuje roznego typu warsztaty - czy to w ramach tej inicjatywy dzialasz?
    Dokładnie. Trochę też jako fotograf-dokumentalista.
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  3. #163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Też tak często robię, ale czasem winietka przeszkadza. Tu jest chyba zbyt dominująca.
    pewnie troche za duzo jej dalem, nie mam jeszcze pelnego wyczucia poza tym lepiej sie ten patent sprawdza w szerokich kadrach, waskie i ciasne rzadza sie swoimi prawami

    Cytat Zamieszczone przez Dark Zobacz posta
    Dokładnie. Trochę też jako fotograf-dokumentalista.
    to musze mlodego przyprowadzic, to sie przy okazji poznamy masz jakis grafik wystapien?

    105. to jeszcze raz pszczolinka, zeby nie bylo ze tylko tekst

  4. #164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    pewnie troche za duzo jej dalem, nie mam jeszcze pelnego wyczucia poza tym lepiej sie ten patent sprawdza w szerokich kadrach, waskie i ciasne rzadza sie swoimi prawami
    Dokładnie. Winietkę podpatrzyłem na fotach Igora Siwanowicza i metodą prób i błędów dorzucam do niektórych kadrów.


    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    to musze mlodego przyprowadzic, to sie przy okazji poznamy masz jakis grafik wystapien?
    W pierwszą niedzielę każdego miesiąca mam zajęcia rodzinne. Trzeba rezerwować wcześnie, bo terminy szybko się zapełniają 1.VI będzie łowienie owadów w terenie, tak więc coś w sam raz na dzień dziecka
    Pozdrawiam, Dariusz Kucharski
    | DA | WWW | Blog |
    D800 D300s | N14-24G N24-70G N70-300VR T150-600 N60D N85PC N105D Trioplan100 Takumar28 Σ10-20mkI T17-50mkI | SB-900x2 Manfrotto 055xprob 322RC2 +duperele

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalR Zobacz posta
    Fafniak, a na co Ci one?
    Chciałbym żeby patrzył się na mnie z monitora

  6. #166

    Domyślnie

    Orajt, po lykendzie przesle

  7. #167

    Domyślnie

    Dla mnie 98, 102, 103.

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  8. #168

    Domyślnie

    Nyny, pamietasz te gasienice pazia co ja wzialem do hodowli w zeszlym roku? To byla poczwarka zimujaca, ale niestety nie wyszedl z niej paz, tylko...jakas blonkowka. Gasienica byla chyba zainfekowana, zawartosc poczwarki zostala wyzarta od srodka, mimo ze trzymalem ja w lodowce przez zime. Blonkowce zimno nie bylo straszne, wyklula sie z jaja, pozarla ofiare po czym wylazla z kokona i zdechla z glodu bo zimujaca poczwarke pazia trzymalem w pudelku od zapalek zeby mi sie w cieple domu w srodku zimy motyl nie wyklul. Taka to byla historia prosze ja Ciebie

  9. #169

    Domyślnie

    hyhy
    Dobre, dobre.
    Morderco


    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  10. #170

    Domyślnie

    Wiecej nie bede eksperymentowal, szkoda zachodu

Strona 17 z 39 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •