Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Wiosenna cisza ...




    Pozdrawiam serdecznie.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2

    Domyślnie

    Przepiękny krajobraz. Dalszy plan zapiera dech i im dalej po horyzont tym jest lepiej. Nie jestem tylko przekonany co do pierwszego planu ale szanuję koncepcję autora.

  3. #3

    Domyślnie

    Bez pierwszego planu też byłoby super.
    Co to za miejsce ?
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  4. #4

    Domyślnie

    Super, wyglada jak Wietnam

  5. #5

    Domyślnie

    Cudnie. Pierwszoplanowe skały dodają klimatu niezwykłości. Jakbyśmy na grzbiecie jakiegoś prehistorycznego stwora siedzieli.
    A new shit has come to light...

  6. #6

    Domyślnie

    Piękne, zdradź proszę gdzie takie cuda?

  7. #7

    Domyślnie

    Wedle mojej opinii pierwszy plan, jak najbardziej zasadnie pozostawiony. Dzięki niemu uzyskujemy dobrze oddaną skalę odległości, a patrząc na fotografię można poczuć się tak, jakby się tam stało i wpatrywało w spektakl jaki został ujęty na drugim i trzecim planie...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  8. #8

    Domyślnie

    Super, świetnie oddana przestrzeń, skałki na PP tylko w tym pomagają. Kolorystyka bez zarzutu, doskonale się na to patrzy.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Świetne...Żeczywiście te skałki dają to, jakby się tam stało i zachwycało tym widoczkiem Również jestem ciekaw gdzie to ustrzeliłeś.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •