Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Oslo

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    Coś ostatnio sporo osób przegina z ilością fotek w tematach tego działu Trudna selekcja?
    W tym przypadku ilość nie miała wpływu na jakość więc nie ma co narzekać Bardzo fajny secik Eski Szczególnie 2, 3, 11, 12 i 14

  2. #12

    Domyślnie

    Jakości się nie można przyczepić, to chyba wszyscy wiedzą/widzą. Zawsze można dać link do całej galerii gdzieś na zewnątrz. Ja często tak robię. Zasady forum chyba są po to żeby je stosować, tylko zwracam uwagę, że powinny dotyczyć wszystkich. Pax!
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzesiulla Zobacz posta
    Ciekawe kadry ,długie słoiki trzeba posiadać aby takie zbliżenia wykonać (650mm).
    680, to szklo zle podaje exif z tc 1,7. 800 tez sie znajdzie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    jedynie 1 mi nie pasuje, wywal tego z prawej i ciaśniej pozostałą parkę.
    Nie bedzie z czego cropowac wtedy, probowalem Tadziu, kosz albo tak jak jest.

    Cytat Zamieszczone przez pes Zobacz posta
    Jakości się nie można przyczepić, to chyba wszyscy wiedzą/widzą. Zawsze można dać link do całej galerii gdzieś na zewnątrz. Ja często tak robię. Zasady forum chyba są po to żeby je stosować, tylko zwracam uwagę, że powinny dotyczyć wszystkich. Pax!
    mozna dac link i wysluchiwac zali o reklamowaniu swojej strony, bo forum jest po to itp itd, przerabialem juz
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    Nie bedzie z czego cropowac wtedy, probowalem Tadziu, kosz albo tak jak jest.
    no to kosz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •