Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nowy Świat

  1. #1

    Domyślnie Nowy Świat

    Witam i Zapraszam!

  2. #2

    Domyślnie

    Super!

  3. #3

    Domyślnie

    Też się podoba.
    D5 + .

  4. #4

    Domyślnie

    Rewelacja,wielki szacun.

  5. #5

    Domyślnie

    Pięknie! I do tego jaka czysta woda
    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  6. #6

    Domyślnie

    Ja nie podzielam opini poprzedników.
    Nie trafia do mnie to zdjęcie.. Kadrowo jak i kolorystycznie.
    Mam dziwne odczucie, że niebo jest wklejone, a ta poświata na niebie tuż nad linią horyzontu bardziej mnie przekonuje w tym.
    Jeżeli się mylę to z góry przepraszam autora

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki za opinie , co do nieba to nie bylo wklejane, a poswiata na niebie nad linia horyzontu to przez to ze jeszcze nie jestem tak dobrze wprawiony w obrobce.

  8. #8

    Domyślnie

    Troche czepialstwa z ta poswiata, zdjecie jednak kadrowo jak i kolorystycznie jest takie "zaczynam z ciemnymi filtrami"...
    Nie wiem jak tam bylo, ale odnosze wrazenie, ze kilka metrow do przodu i masz swietne skalki w wodzie ktore moga posluzyc za temat, teraz jest wlasnie bez tematu, komus takie skalki moga sie podobac, ale ja sie ich zbyt duzo naogladalem.

  9. #9

    Domyślnie

    Piękna kompozycja kolorów. To od razu zwraca uwagę i dobrze wróży.

    Pierwszy plan miodzio!

    Co do horyzontu, obróbki... ja to kupuje. Wiadomo, że możemy mierzyć każdy wymiar zdjęcia linijką, sprawdzić każdą śrubkę... Ale czy naprawdę o to chodzi w fotografii?

    Piękna praca, na pewno wzbogaci Twoje folio.

  10. #10

    Domyślnie

    Kolorystycznie jeszcze daje radę, ale kadrowo już słabiej. Wszystko przez zwalisty pierwszy plan pozbawiony jakichś charakterystycznych punktów, motywu przewodniego. Owszem, skałki są fajne, ale zdecydowanie ich tu za dużo, zamiast skupiać uwagą - rozpraszają. W tym temacie zgadzam się całkowicie z Gregiem.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •