Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Manfrotto befree

    Od dłuższego czasu poszukiwałem statywu na wyjazdy. Pierwszy wybór padł na Gitzo Travelera, niestety cena mnie zabiła. Przez ostatni rok nie mogłem nic znaleść aż tu przypadkiem wszedłem na stronę monfrotto i widzę mój ideał. Statyw wczoraj do mnie dotarł i robi bardzo dobre wrażenie. Waga 1,4 kg plus pokrowiec. 40 cm po złożeniu. W końcu nie będę musiał wszędzie taszczyć gigantycznego Gitzo.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz zrobić dłuższą recenzje ? Gdzie go kupiłeś i za ile jeśli można wiedzieć ?

  3. #3

    Domyślnie

    No i jakies zdjecia poprosimy

  4. #4

    Domyślnie

    Czy ja dobrze zrozumialem? Po roku poszukiwan statywu, przypadkowo wszedles na strone Manfrotto...?

  5. #5

    Domyślnie

    Wygląda nieźle.

    https://fotozakupy.pl/statyw/manfrot...-kulowa,17572s


    Sam jestem ciekaw za ile Adams kupił i gdzie bo nie mogę znaleźć także czekamy na odp

  6. #6

    Domyślnie

    Ile kosztował ? Gdzie kupiłeś ?

  7. #7

    Domyślnie

    Na stronie monfrotto pojawił się ten statyw kilka tygodni temu

    Trudno jeszcze o opis testu, bo go jeszcze nie używałem. Dla mnie największym benefitem jest mobilność tego rozwiązania.

    Kupiłem go za 750 pln z polskiej dystrybucji.
    Kupuje w Winmar.pl
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  8. #8

    Domyślnie

    Dostępny również... https://fotozakupy.pl/statyw/manfrot...-kulowa,17572s
    Ciekawe jakie będzie miał opinie
    D7000 + N18 - 105 + N70 - 300 + N18 - 300 + N35 1.8G + N10-24

  9. #9

    Domyślnie

    Czy ktoś posiada ten statyw i może opisać wrażenia
    D7000 + N18 - 105 + N70 - 300 + N18 - 300 + N35 1.8G + N10-24

  10. #10

    Domyślnie

    sporo czasu minęło i coś o nim cicho ;(

    chyba jednak nie wart zbyt wiele .
    Ciekawe, że własne g..o nie śmierdzi

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •