Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Daga domowo

  1. #1

    Domyślnie Daga domowo

    Dawno nic nie wrzucałem. Ostatnio udało mi się namówić dziewczynę na zdjęcia i powstały takie oto domowe wariacje

    Zapraszam
    FANPEJDŻ & BLOG Zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    Brakuje mi kontaktu wzrokowego z modelka. Nie ma go na zadnym zdjeciu. Nawet na 3 mam wrazenie, ze modelka patrzy na kogos innego. Wydaje sie nieobecna. Takie mam odczucie. Na plus obrobka. Ostatnie wyprostowalbym wzgledem ramy/futryny.

  3. #3

    Domyślnie

    Make-up troszkę za mocny jeżeli chodzi o poliki a zdjęcia z dużym gustem. Bardzo brakuje kontaktu wzrokowego szczególnie na 4 które przez to traci sens, a szkoda bo dziewczyna obdarzona jest niezwykłą urodą. Najlepsza klatka to chyba 5 prawe.
    D800 | D700 | Power Pack MB-D10 | AF-D 20-35 2.8 | AF-D 35 2 | AF-D 50 1.4 | AF-D Micro 60 2.8 | AF-D 85 1.4 | AF-D Micro 105 2.8 | AF-D ED 80-200 2.8 | SB-800 | 2x SB-80DX | Mf 055XproB + Sirui G-20

  4. #4

    Domyślnie

    Mi znowu ten brak kontaktu wzrokowego bardzo tutaj pasuje, tworzy klimat zamyslenia, może jakiejś tęsknoty dla mnie całą sesja super

  5. #5

    Domyślnie

    3. hmm... bardzo kobieco i naturalnie, czyli tak jak lubię...
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Podoba się.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •