Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Droga do ...

  1. #1

    Domyślnie Droga do ...

    ... "taniej" energii odnawialnej, która jest pięciokrotnie droższa, niż konwencjonalna.

    1.


    2.

    Nie wiem, co napisać.

  2. #2

    Domyślnie

    No ale za to jest dużo zdrowsza, bo fabryki produkujące te urządzenia w ogóle nie emitują zanieczyszczeń. PRECZ Z TYMI ZANIECZYSZCZENIAMI KRAJOBRAZU.
    A new shit has come to light...

  3. #3

    Domyślnie

    Odnosnie zdjec: 1 bardzo fajne chociaz troche za jasne, para na rowerach wspomaga kadr. 2 tez bardzo ladnie zrobione, a z ostatnim zdaniem Dudera sie nie zgadzam.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    To znaczy, że nie uważasz tych koszmarków za zaśmiecające krajobraz, wchechobecne ZUOOO!!!
    A new shit has come to light...

  5. #5

    Domyślnie

    Ja sie zgodze z Sebkiem, to jest piekny temat (ale trzeba umiec go pokazac) a z tego co widzialem w PL to nie ma tego tak duzo a raczej jak sa to na malo atrakcyjnym i plaskim krajobrazie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Ja sie zgodze z Sebkiem, to jest piekny temat (ale trzeba umiec go pokazac) a z tego co widzialem w PL to nie ma tego tak duzo a raczej jak sa to na malo atrakcyjnym i plaskim krajobrazie
    Masz na mysli wiatraki ? A co niby takiego pieknego w nich widzisz ?

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcia miały zwrócić uwagę na bezsens takiego pozyskiwania energii w polskich realiach. Wiatraki zlokalizowane na płaskim terenie w Wielkopolsce (Margonin), gdzie wiatry wieją albo i nie. Stawiane są tylko dlatego, że Unia kazała. To może lepiej niech ludzie pedałują i pozyskamy czystą energię z dynamo.
    Nie wiem, co napisać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •