Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    i tu się kolego mocno mylisz .......
    Najlepszy obrazek w foceniu sportu dają właśnie stałki ..... Foterzy Pro sporadycznie używają zoomów .....
    Jednak to już inna liga jakościowa i cenowa ; właściwy dla takich zastosowań obiektyw zaczyna się od kilku tysięcy ..... ale euro , a nie złotych.

    Ambitnym amatorom i miłośnikom fotografii sportowej w zupełności wystarczy zestaw ,o którym napisałem 4 posty wyżej .
    tak ale napewno nie robia ogniskowa 50.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropel17 Zobacz posta
    tak ale napewno nie robia ogniskowa 50.
    raczej nie ....

  3. #23

    Domyślnie

    ta stalka pasowała by do mojego body? różne ceny są tych obiektywów , nie wiem czym różni się ta stalka z oznaczeniem AF samym a oznaczeniem AF-S. ten pierwszy można dostać juz za 400zł nowy a AF-S za 7stowek. Są jeszcze stalki z oznaczeniem D i tez są tańsze. a więc który brać , i czy ten który do którego dałem link wyżej będzie kompatabilny z moimi body?

  4. #24

    Domyślnie

    50mm 1.8 z oznaczeniem AF nie ma silnika i z D3000 nie będzie miała autofocusa. Wersja AF-S posiada silnik i w pełni współpracuje z tym bodu - ale właśnie dlatego jest droższa.

    ps wersję AF można nie raz dostać za 300zł.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  5. #25

    Domyślnie

    A no właśnie coś o tym silniku wyczytalem. A co myślisz o tej stalce AF-S? Czytałem trochę na internecie i opinię są dobre. A Pana jaka jest?

  6. #26

    Domyślnie

    Taka jak te z internetu. Masz kasę, to kupuj, choć ja wolę 35mm 1.8G
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  7. #27

    Domyślnie

    Słyszałem , że w rtv euro agd jest ten obiektyw. Muszę się przejść - wolę kupić na miejscu niż z allegro. Tymczasem dziękuje Tobie puciek za wszystkie rady , będę się odzywał jak będę miał jeszcze jakieś pytania. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •