Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Oliwia+BD

  1. #1

    Domyślnie Oliwia+BD

    Kolejne próby w mikrostudio+pierwsza zabawa B-dishem.
    Szum dodany.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2

    Domyślnie

    To prześwietlone lusterko to był marny pomysł,
    ale lewa strona bardzo fajna.

  3. #3

    Domyślnie

    to lampa
    dzięki
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  4. #4

    Domyślnie

    Nie pojmuje twojego kadrowania i po co ta lampa. Co ona dała.
    Nie podoba mi się

  5. #5

    Domyślnie

    hmm, na moje oko coś nie tak z obróbkę - na twarzy brak faktury i ogólnie jasna plama się zrobiła... no i można by było próbować zredukować AC
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    Nie pojmuje twojego kadrowania i po co ta lampa. Co ona dała.
    Nie podoba mi się
    miałem nadzieję, że w postprocesie przygaszę ją na tyle, aby widoczna była faktura plastra miodu-nie wyszło
    Mogłem się jeszcze ratować kwadratem, ale nie chciałem.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #7

    Domyślnie

    Za Militarius proponuję takie babole jak aberacja usuwać szczególnie wtedy gdy nie wnoszą nic do zdjęcia bo domyślam się że nie był to zamierzony efekt (pożądany). Obróbka za forsowana a zdjęcie prze-ostrzone a z tego co widać po rezultacie ostrości po prost nie było z czego ciągnąć. Lewe oko poza GO - dla czego ? Niestety jako całość przysłowiowej kupy się to nie trzyma a dziurki w nosie zostawię bez komentarza.
    D800 | D700 | Power Pack MB-D10 | AF-D 20-35 2.8 | AF-D 35 2 | AF-D 50 1.4 | AF-D Micro 60 2.8 | AF-D 85 1.4 | AF-D Micro 105 2.8 | AF-D ED 80-200 2.8 | SB-800 | 2x SB-80DX | Mf 055XproB + Sirui G-20

  8. #8

    Domyślnie

    MZ kadrowanie conajmniej ciut dziwne ale lampa (też myślałem że to lustro) to już bije wszystko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •