Próbowałem najpierw zapytać na panoforum, ale mają ostatnio problemy z rejestracją, więc zapytam tutaj.
Chciałem przesłać mailem wygenerowaną z pano 2vr panoramę, w formacie html5.
Niestety, gdy wysyłam pliki powiązane z daną panoramą w tym formacie, na innym kompie panorama się otwiera, ale nie ma obrazu. Z czego może wynikać ten problem? Od razu uprzedzam, że nie interesują mnie pliki w formacie flash czy qt.
pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami