Witam, z góry przepraszam jeżeli zapytam o rzecz oczywistą.
Jestem amatorem, mój aparat to d3100 z obiektywem 18 - 105.
Nurtuje mnie następująca rzecz, czy robiąc zdjęcia w rawach ma znaczenie wybrany tryb dla odwzorowania kolorów (krajobraz, portret itp.)?
Wydaje mi się, że nie, ponieważ raw to "surowy" obraz z matrycy, jednak chciałbym to usłyszeć od fachowca.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami