Close

Strona 366 z 371 PierwszyPierwszy ... 266316356364365366367368 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 651 do 3 660 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #3651
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Liczyłeś że z taką ceną nie sprzeda się ?

  2. #3652

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Liczyłeś że z taką ceną nie sprzeda się ?
    Może mieli 1 sztukę... Sam bym się nim pobawil przez jakiś czas bo ta matryca mnie korci a gdyby miał wizjer to by u mnie został za tę cenę

  3. #3653
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Można kupić i jeśli nie anulują to może chwile poczekasz na dostawę, kto wie co tam w głowach siedzi tym pseudo marketingowcom

  4. #3654

    Domyślnie

    Nie da się kliknąć, bo się pojawia X

  5. #3655

    Domyślnie

    Ja "kupiłem" w piątek do tej tej pory cisza

  6. #3656

    Domyślnie

    Just xa5 w fotojokerze na półce w galerii krakowskiej za 1499 zl z ob. 15-45.
    W esklepie nie zawsze jest wszystko co zostaje w sklepach.

  7. #3657

    Domyślnie

    a jednak dotarł - nówka,zaplombowany
    i tyle w tym temacie bo to wątek o Samsungu

  8. #3658
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    No to masz aparatek w super cenie.

  9. #3659

    Domyślnie

    Witam , pojawiam się jako epigon tego wątku, ale miałbym sporo pytań do doświadczonych użytkowników samsunga NX (mam model NX 300). Czy byłby ktoś chętny aby mnie oświecić w kilku punktach i rozwiać wątpliwości, oraz wyjaśnić pewne rzeczt tak, żeby mi się w ciemnym łbie przejaśniło ?

    Z góry dziękuję...

  10. #3660

    Domyślnie

    Gratulacje. Aparat, który posiadasz dalej jest całkiem niezły.

    Czego potrzebujesz?

    Mam co prawda nx500, ale to raczej dość podobne aparaty.



    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    NX2000 nie ma wielu ulepszeń sprzętu później przez samsunga robionego w trzy cyfrowych modelach, obiektyw 20-50 to tez moim zdaniem najsłabszy samsung zoom kitowy, najlepszy jest 18-55 w wersji chyba był III ale jest duży, za to najlepsze były i są stałki samsunga i to może dac więcej zabawy i poprawy jakosci zdjęć jeśli wina leży po stronie sprzętu.
    Jak chcesz przejść na inny sprzet o ten olympus fajny ale może bez wizjera nadal coś EP-L olympusa albo jakiś sony A6000 bo teraz taniutki ?
    Ależ 20-50 to świetny obiektyw. Poza głównie aspektem mechanicznym. No i AF w tym obiektywie niestety do demonów prędkości nie należy.
    To taki kit na wycieczkę, o bardzo małych gabarytach. Dlatego można go łatwo zmieścić po kieszeniach czy saszetkach. W związku z tym, że do pozycji roboczej "rozkładany" jest mechanicznie, obiektyw ten nie jest prądożerny - nie zabija tak akumulatorów jak wszelkie pz z bezlusterkowców lub obiektywy w kompaktach.

    Swojego wieki jednak nie używałem. 16-50 pz jest lepszy optycznie i do filmowania świetny. To głównie przez to filmowanie 20-50 odpoczywa długo w szufladzie.
    Ostatnio edytowane przez FelTom ; 15-05-2020 o 17:18
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Strona 366 z 371 PierwszyPierwszy ... 266316356364365366367368 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •