Close

Strona 355 z 371 PierwszyPierwszy ... 255305345353354355356357365 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 541 do 3 550 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #3541

    Domyślnie

    Dziękuję za Twoją opinię.
    Zgadzam się. Żółty przede wszystkim gryzie się z czerwonym. Można było posłużyć się "elementem statycznym". Ostatecznie wybór padł na odcienie niebieskiego.
    To tylko jedna z iluś scen. Wiadomo, jaki jest jej motyw przewodni - Święta Narodowe. Wyróżnienie wejścia - na tym nam zależało.
    Kolejna sprawa - zdjęcia robione po zmroku. Bez statywu, przy długim czasie i wysokim ISO. Jeszcze różne źródła światła.
    Następnym razem jak tam będę, zacznę zdjęcia wcześniej. No i statyw muszę w końcu zabrać XD

    Pozdrawiam,
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  2. #3542

    Domyślnie

    Witam, jestem nowy, więc witam się uprzejmie z bywalcami tego forum i wątku. Wątek tak mi sie podoba i mnie wciągnął, że postanowiłem jako amator wejść w "system Samsunga". Na razie jestem posiadaczem używek NX5 i NX300 oraz 18-55mm wer. I Korea i 50-200mm wer. I Korea - ten ostatni obiektyw nabyłem tylko dlatego, że zapoznałem się z wpisem i zdjęciem kol. maxwawa https://forum.nikoniarze.pl/threads/...=1#post3811541 - dziękuję Mam nadzieję, że wątek nie umrze i dobrze chyba, że "wypchnąłem" go na początek?

  3. #3543

    Domyślnie

    System wymiera, to i wątek tak sobie sobie radzi...
    Witaj.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  4. #3544

    Domyślnie

    Witaj @Feng,
    cieszę się że pomogłem

  5. #3545

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    System wymiera ... (...)
    Tylko ceny obiektywów na rynku wtórnym coś nadal pełne życia, ehh... spadną, myślicie?

  6. #3546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Feng Zobacz posta
    Tylko ceny obiektywów na rynku wtórnym coś nadal pełne życia, ehh... spadną, myślicie?
    3 lata temu pisali, ze spadna. 2 lata temu pisali, ze spadna. rok temu pisali, ze spadna... wiec pewnie spadna
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  7. #3547

    Domyślnie

    i tak są dobre bo w Fuji ceny obiektywów są .... kosmiczne.

  8. #3548

    Domyślnie

    Fakt, że ceny, czy korpusów, czy obiektywów, jakoś nie chcą znacząco spaść.
    Może ten system nie jest wcale taki zły, jak go niektórzy chcieli odmalować.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  9. #3549

    Domyślnie

    Mnie się wydaje, że póki puszki są i działają, to ceny nie będą spadać. Za kilka lat, kiedy zacznie je zżerać RoHS, sytuacja może się zmienić.

    Być może jestem w mylnym błędzie, ale myślę, że główną przewiną firmy było nie wprowadzenie na rynek typowej średniej półki w puszkach, coś pomiędzy tanie amatorskie i NX-1. Takie powiedzmy semi-pro.

    System na pewno nie był zły, tyle że być może robiony za szybko i za wcześnie.
    Ostatnio edytowane przez Ligo ; 19-01-2019 o 02:51

  10. #3550

    Domyślnie

    Samsung nie był firmą fotograficzną z tradycjami, i w pierwszych modelach NX-ów popełnił różne błędy, których pewnie firma z tradycjami by nie popełniła, a które w kolejnych modelach usuwał, i modele NX300 i NX30 były już naprawdę dopracowane i trudno się w nich do czegoś przyczepić, i pod względem funkcji i rozwiązań, i jakości obrazu. Naprawdę szkoda, że jak zaczęło naprawdę dobrze żreć, to zdechło.
    Swego czasu Samsung pokazał też roadmap z planami na bardzo fajne obiektywy, które jednak stopniowo znikały z tej mapy. Szkoda.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 355 z 371 PierwszyPierwszy ... 255305345353354355356357365 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •