Close

Strona 3 z 371 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    supr watek, bo rok temu zastanawialam sie miedzy NX200 a Nexem, padlo na Nex-a, a od paru tygodni znowu zaczelam sie interesowac jakimis bezlusterkowcami (sorry poprawka: mialo byc nie jakimis, a zwlaszcza Samsungiem ) i wlasnie porownywalam zdjecia miedzy nx200 a nx1000 i dla mnie mimo ze tanszy nx1000 zdjecia robi o wiele ladniejsze, a przeciez powinno byc na odwrot? ale to moje porownania sa ze zdjec z internetu, wiec nie wiem jak to jest.. a o nastepcy nx300 z checia poczytam wszystko o tym aparacie i zaraz filmiki obejrze, jakie on ma video, pewnie gorsze niz Nex?
    Ostatnio edytowane przez Mekano ; 25-04-2013 o 22:53
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #23

    Domyślnie

    Podziękował za sample Mekano z nowości Samsunga to można wymienić jeszcze NX 1100 ale od NX1000 różni się chyba tylko ceną.
    NEX- 5R

  4. #24

    Domyślnie

    nie wiedzialam ze wyszedl NX1100 trzeba bedzie poczytac o nim..
    Swoja droga teraz nx1000 jest tak smiesznie tani, ze przed jego kupnem powstrzymuje mnie tylko marne video.
    a tak ogolnie bardzo fajny aparat.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drdln Zobacz posta
    Nie mogę już edytować posta, więc dopiszę: przycisk iFn na obiektywie to poezja. Klikasz raz i pierścieniem na obiektywie zmieniasz przysłonę, klikasz dwa razy i ten sam pierścień odpowiada teraz za zmianę ISO. W praktyce jest to bardzo wygodne i szybkie.

    Jak macie jakieś pytania odnośnie aparatu to piszcie. Później wrzucę jakieś zdjęcia.
    1. Jak sie miewa AF-S(canon - one shot) na zewnatrz jak i wewnatrz.
    2. Czy AF-C(canon - servo) jest używalny?
    pozdrawiam
    Mirek$

  6. #26

    Domyślnie

    No i mamy NX2000. Są nawet różowe dla płci pięknej.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WinSho Zobacz posta
    Video z kotkiem tragiczne, AF co chwila próbuje wyostrzyć i kiepsko to wychodzi.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    1. Jak sie miewa AF-S(canon - one shot) na zewnatrz jak i wewnatrz.
    2. Czy AF-C(canon - servo) jest używalny?
    AF-S - jest super. Punkt ostrości wybiera aparat lub my sami, przy czym są dwie drogi: wybierakiem lub poprzez dotyk ekranu. Dodatkowo można ustawić funkcję, w której dotyk ustawia ostrość i jednocześnie wyzwala migawkę. AF opiera się na bazie detekcji kontrastu i fazy i pod tym względem nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Gubi się w sytuacjach, kiedy zgubiłoby się też lustro entry-level. Do poziomu D700 daleko, no ale to jednak inna liga.

    AF-C - po prostu jest. Bardzo rzadko używam tego trybu w lustrzance, więc nie chcę porównywać tego z NX300. Wg mnie jest w porządku, śledzi obiekt w każdym kierunku. Lag po zmianie pozycji jest zauważalny, ale moim zdaniem akceptowalny.
    to be a rock and not to roll

  9. #29

    Domyślnie

    Dostępny w takich opcjach: NX300 + 18-55 mm i NX300 + 20-50mm, kolory Black, White, Brown. Cena £599.00
    NEX- 5R

  10. #30

    Domyślnie

    Do tego typu aparatu najlepszy jest 30/2 - też się nim bawiłem 2 tygodnie i jest doskonały.
    to be a rock and not to roll

Strona 3 z 371 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •