Close

Strona 11 z 371 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #101

    Domyślnie

    w nx200 zdaje sie tez to jest
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  2. #102

    Domyślnie

    Dajcie trochę sampli, najlepiej z opisem jaki aparat i jakie szkło, proszę
    @Mekano a jak wypada video w porównaniu z Nexem? Możesz podrzucić w wolnej chwili jakieś sample do porównania ?
    NEX- 5R

  3. #103

    Domyślnie

    Video w Samsungu jest kiepskie, ciezko zlapac ostrosc i jak zlapie to szybko gubi.. przynajmniej mi to filmowanie w ogole nie odpowiada, w Nexie zdecydowanie lepsze i autofokus funkcjonuje, a w Samsungu w czasie filmowania jest zablokowany.. ale ja to wiedzialam, akurat nie bralam w ogole pod uwage tryb filmowania z tego Samsunga.
    Dwa przykladowe filmiki:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...1/SAM_0105.MP4
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...1/SAM_0127.MP4
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  4. #104

    Domyślnie

    Oj, sprawdź dokładnie, jak to jest z tym AF w trybie filmowania!

    W NX 10 i NX100 w trybie filmowania można ostrość ustawiać ręcznie albo w trybie AF-C (ciągłym), przy czym w trybie AF-C jest możliwość wyłączenia i włączenia AF jednym naciśnięciem guzika podglądu głębi ostrości - dzięki temu można spowodować szybkie przeostrzenie, jeśli jest taka potrzeba, a potem wyłączyć AF, żeby aparat nie szukał ciągle ostrości (a niestety lubi to robić, i niepotrzebnie rozostrza zupełnie ostry obraz, co jest bardzo denerwujące). W NX100 ta funkcja była od początku, w NX10 dodano ją którejś poprawce firmware'u.
    W każdym razie, przeczytaj dokładnie instrukcję i dokładnie obmacaj aparat, może znajdziesz odpowiednie ustawienia.
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  5. #105

    Domyślnie

    No z tego co Hiszpanie radza, to jeden tez narzekal ze filmowanie to horror i ktor poradzil, zeby przestawic na tryb manualny i ostrzyc pierscieniem i ten ktos wyprobowal i zdal relacje ze funkcjonuje od teraz pieknie, w takim razie bede go probowac jeszcze.. Bo w Nexie mozna miec na AF-S i mozna lapac ostrosc, ale w Samsungu juz nie.
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #106

    Domyślnie

    Zgadza sie teraz to jest klasa, nic nie gubi ostrosci na manualnym ostrzeniu..
    tak na szybkiego:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...1/SAM_1004.MP4
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...1/SAM_1003.MP4
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  7. #107

    Domyślnie

    Dzięki Mekano. Chyba skończyła sie promocja u nas - tablet gratis przy zakupie NX1000, za to jest NX1100 + 20-50mm + Samsung 7 inch Galaxy Tablet + Adobe Photoshop Lightroom 4 software DVD worth £106.48. Całość za £429.99
    NEX- 5R

  8. #108

    Domyślnie

    d5000 a Ty chcesz kupic Samsunga? Moze zaczekaj az pojawi sie nx2000? Na pewno go mocniej poprawia w stosunku do nx1000/1100, moze nie bedzie tak slamazarny, wiec bedzie duzy plus..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  9. #109

    Domyślnie

    Tak cuś mnie te ceny Szajsunga kręcą
    Potrzebuje drugi aparat ale musi miec dobre video i najlepiej Timelaps, chyba padnie na Nexa 5r albo 6.
    NEX- 5R

  10. #110

    Domyślnie

    Samsung to bardzo fajny aparat, tyle ze troche wolny.. i video automatyczne ma gorsze od Nex-a w Nexie to bezproblemowo sie kreci, a tu jednak trzeba manualnie, a manualne krecenie filmow to ponoc sie trzeba nauczyc.. ja jestem zadowolona z Samsunga, Nex z Nikonem sie troche obrazili na mnie, bo najczesciej uzywam teraz Samsunga
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

Strona 11 z 371 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •