Pierwsze zdjęcie w plenerze w tym roku:
Szukaj
Pierwsze zdjęcie w plenerze w tym roku:
szkoda, że w prawo leci... . tzw. składakczy odpalone wszystko na raz ?
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
Ajj faktycznie leci w prawo, pośpieszyłem się za bardzo. Odpalane dwa razy - na raz poszły obydwa boki, słupki, lusterka, maska, dach i lampy, a na drugi raz część maski, grill i przedni zderzak. Aa no i bym zapomniał, wnętrze było jeszcze z trzeciego strzału oświetlone. Dzięki za komentarz![]()
No zaświecone ładnie.
Dzięki sowart![]()
Swiecone ladnie ale mogles chociaz fure z boku kadru postawic, a nie taka centrala i to lecaca w prawo (o czym juz wiesz)Troche wtorna praca bo mocno przypomina mi zdjecie Volvo (chociaz tam fura byla bokiem)
![]()
Ładnie zaświeconebardziej niż oświetlenie samochodu podoba mi się oświetlenie podłoża. Jakoś ostatnio jestem na to wyjątkowo uczulony i sam staram się doprowadzić temat do perfekcji, u Ciebie jest blisko niej
(brakuje mi tylko wyciągnięcia minimalnie zarysu kół z cienia)
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Ładna trójeczka. Też się uśmiałem, bo to delikatnie skrzywienie zdjęcia bardzo rzuca się w oczy
Generalnie w Twoim stylu. Czyli się podoba. Zobaczyłbym jakiś kadr z boku - profilu![]()
bardzo ładnie poświecone i ładnie koresponduje podłoże z autem.
albo ukos albo poziom, teraz wygląda to na niedopatrzenie.
Centralne spojrzenie mnie nie boli i wręcz sie podoba tutaj, ale z ukosa mógłbyś pokazać![]()
Skontaktuj się z nami