Close

Strona 30 z 104 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1035
  1. #291

    Domyślnie

    Chciałem tylko zobaczyć jak wygląda rozkład głębi ostrości na szerokim końcu i f1.8, także w ogóle możesz wrzucić kilka zdjęć z takimi parametrami.
    Ostatnio edytowane przez Los_Pablos ; 28-10-2013 o 11:15

  2. #292

    Domyślnie

    Pierwsze na 18mm i f1.8, dwa następne na 35 mm i f1.8.
    1.
    2.
    3.
    Krzysztof W.
    D500, D300S, F8, S10-20, S18-35, N16-80, T45, S50-150 OS, N200-400 VR, SB600, SB800 i jeszcze parę innych zabawek...
    nick-on.photler.com

  3. #293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nick-on Zobacz posta
    Więc tak, proszę Państwa. Sigma 18-35 1.8 to najbardziej pancerny obiektyw, jaki kiedykolwiek posiadałem! Nie mogę powiedzieć, że go w pełni przetestowałem, ale wrażenia po pierwszych pstrykach domowo-ogrodowych są baaaardzo pozytywne. Lekko winietuje na 1.8, ale przymknięcie do 2.0 już dużo daje, a przy 2.8 winiety już zupełnie nie ma. Ostrość obrazu przy 1.8 i 5.6 porównywalna. Ostrzy cichutko i szybko. Pierścienie chodzą z rozkosznym oporem. Z D300 z gripem tworzy bardzo dobrze leżącą w ręku całość (wyobrażam sobie, że z mniejszą puszką może być inaczej). Mała GO na 1.8 przy 18 mm jest dla mnie zjawiskiem nowym i przyjdzie się do tego przyzwyczaić...
    Jak już go przestrzelę pożądnie, to napiszę coś więcej.
    Jeżeli można to poproszę opinię na temat Af
    Jak z celnością, szybkością w dobrym i kiepskim świetle.
    Jak możesz to porównaj to do jakiejś stałki, lub innego popularnego szkiełka.
    z góry dziękuję i pozdrawiam.

  4. #294
    Oszczędny w słowach Awatar rebuz89
    Dołączył
    01 2013
    Miasto
    Oxford/Włocławek
    Posty
    78

    Domyślnie

    Witam. Co tu taka cisza nastała??
    Mi udało sie w sobotę "pomacać" to nowe cudo od Sigmy, muszę przyznać że pierwsze wrażenia bardzo mocne.
    Gdybym chciał to do czegoś porównać to chyba byłby to pocisk moździerzowy.
    Od razu widać że to nie żaden kolejny plastic fantastic tylko solidna konstrukcja.

    Testów żadnych nie robiłem tylko kilka fotek w sklepie ale po pierwszych wrażeniach już miałem go kupować, ale poczekam jeszcze
    na jakiś większy przypływ gotówki i na więcej opinii.
    Bo na pewno niezawodni forumowicze znajdą każdą wadę obiektywu.

  5. #295

    Domyślnie

    Wg tego, co czytałem w necie to ten obiektyw ma bardzo blisko do ideału. A skoro jest tak blisko to na co czekać? Aż druga partia nie będzie aż tak dobrze kontrolowana? :P
    Naucz się czytać

  6. #296

    Domyślnie

    I zabili mi ćwieka... Myślałem o kupnie jasnego obiektywu z perspektywą przejścia w przyszłości na dużą klatkę (w tej chwili D90) i.. teraz takie cudo. Co radzicie? Wchodzić w ten obiektyw i odłożyć temat FX? Od lat siedzę w fotografii ślubnej dla powiedzmy mniej wymagającego klienta (reportaż, plener), ostatnio mniej zleceń, zatem trzeba coś przedsięwziąć... Pytanie co?

  7. #297

    Domyślnie

    Wszystko kwestia kapitału - za cenę tego szkła nie kupisz nawet najbardziej zjechanej pełnej klatki Nikona, a szkła pociągną też co nieco...

    Jeśli masz kapitał, to zdecydowanie FX na ślubniaki, jeśli nie to sam wiesz

    Ja osobiście bym i tak jeszcze poczekał - zbyt mało informacji o tym szkle i cena też mogła by troszkę polecieć.
    Czarny pasek na żółto haftowany

  8. #298

    Domyślnie

    Jak wszystkim bedziemy polecac czekanie to kto bedzie testowal i produkowal te informacje... ? ? ?
    Moja sztuka bedzie najprawdopodobniej w poniedzialek lub we wtorek
    Podziele sie wrazeniami jak tylko uda mi sie go przestrzelic...
    ... i tak się ciągle wszystko zmienia...

  9. #299

    Domyślnie

    no coz... wlasnie dotarl moj egzemplarz made in japan Sigma przyslala mi go w oryginalnym opakowaniu z japonii. Pierwsze wrazenie podobne do juz prezentowanego... jest ********** ciezki. Zapiety do body daje podobne wrazenie jak po zapieciu S70-200 2.8 tylko trzyma sie wygodniej bo krotszy Jak beda zdjecia to zapodam... Ktos jakies szczegolne preferencje ?
    ... i tak się ciągle wszystko zmienia...

  10. #300

    Domyślnie

    Zdjęcia dorosłej osoby robione z odległości około 1m na ogniskowych 18,24 i 35mm na przysłonie 1.8 (zarówno kadry pionowe i poziome) bardzo mile widziane.

Strona 30 z 104 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •