Tak to ta sama co w X100/s/t więc jak masz x100 masz problem z głowy.
- - - - kolejny post - - - - - -
Pewnie, że nie. Dla mnie to upierdliwość szczególnie w Fuji gdzie bateria ładuje się bardzo długo. Chiński zamiennik jest jakąś alternatywą, ale mi miesiąc temu padł na wyjeździe.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami