Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
Bateria XF10 to chyba ta sama co w X100 od pierwszej do T i tutaj dawali ładowarkę, którą zresztą mam. do XFa nie dają ?
Tak to ta sama co w X100/s/t więc jak masz x100 masz problem z głowy.

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
Nic nie stoi na przeszkodzie dokupić chińską ładowarkę za 20-30zł do jednego i drugiego.
Pewnie, że nie. Dla mnie to upierdliwość szczególnie w Fuji gdzie bateria ładuje się bardzo długo. Chiński zamiennik jest jakąś alternatywą, ale mi miesiąc temu padł na wyjeździe.