Włączasz wifi na aparacie, na telefonie wyszukujesz sieć wifi, jakaś ricoh gr, hasło masz podane, więc wklepujesz i łączysz się z siecią. Uruchamiasz aplikacje image Sync na telefonie i wyskakują miniaturki zdjęć, które są na karcie, zaznaczasz które Cie interesują i klikasz transfer i zdjęcia pojawiają się na telefonie. Przed chwilą testowałem, działa bez problemu.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami