Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
Jak przesłać zdjęcie przez wifi do telefonu? Ricoh gr II.
Włączasz wifi na aparacie, na telefonie wyszukujesz sieć wifi, jakaś ricoh gr, hasło masz podane, więc wklepujesz i łączysz się z siecią. Uruchamiasz aplikacje image Sync na telefonie i wyskakują miniaturki zdjęć, które są na karcie, zaznaczasz które Cie interesują i klikasz transfer i zdjęcia pojawiają się na telefonie. Przed chwilą testowałem, działa bez problemu.