Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
Wojtek, dobrze kupiłem

- - - - kolejny post - - - - - -

W ubranku z wizjerem będzie występował na wernisażach.
Do roboty na golasa.
Już go kocham...
Wszyscy olewają taki mały aparacik.
Obiektyw szok , kolory
Prześwietla trochę, szumi, ładne ziarno.
Obiektyw jest żyleta, a w III jest podobno jeszcze bardziej osrty
Szczerze mówiąc nie potrafię sobie wyobrazić co oni mogli tam poprawić.
Co do kolorów polecam wypróbować positive film.