Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
Chyba nie do mnie, ale dla pewności zapytam: To do mnie?
To dla przypomnienia:
Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
Przyznaję się bez bicia, że sporo przewijałem, bo klip jak dla mnie za długi na jednorazową konsumpcję...
Ten klip powyżej też zbyt długi by przykuć MOJĄ uwagę - co nie można?
PS A tasiemiec nich siedzi tam gdzie siedzi, bo wychodzenie może być "niedyplomatyczne".