Wizjer można dokupić, ale prawdę mówiąc jak miałem GR I, to wcale mi go nie brakowało. Zauważyłem, że fotografując X-T10 dużo zdjęć robię "na zombie", więc wg mnie wizjer by tylko zabierał miejsce

@skanajken
BTW, też łudziłem się, że może GR III będzie FF, ale jak przypomniałem sobie, jaka jest cena Sony RX1, to szybko zszedłem na ziemię