Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 879

Wątek: Ricoh GR

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Jeszcze jedno pytanie.

    Czy można aparat ustawić tak aby przy bracketingu ekspozycji odczekał 2 sekundy (samowyzwalacz) i wykonał samodzielnie trzy zdjęcia z ustawionym krokiem bez konieczności każdorazowego wciskania spustu?
    Pozdrawiam,
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Henio Jawa Zobacz posta
    Jeszcze jedno pytanie.

    Czy można aparat ustawić tak aby przy bracketingu ekspozycji odczekał 2 sekundy (samowyzwalacz) i wykonał samodzielnie trzy zdjęcia z ustawionym krokiem bez konieczności każdorazowego wciskania spustu?
    Trochę późno, ale może będę jeszcze pomocny: jak najbardziej jest to możliwe, możliwe jest również ustawienie interwału dla zdjęć z bracketingiem.

    A poniżej taki zdziś wczorajszy

    clusca
    Fufu X

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    Trochę późno, ale może będę jeszcze pomocny: jak najbardziej jest to możliwe, możliwe jest również ustawienie interwału dla zdjęć z bracketingiem.
    Jasne, że pomocny.
    Bardzo dziękuję.

    Tak jako ciekawostkę powiem, że w sklepie nie pozwolono włączyć aparatu abym mógł sam sobie sprawdzić to i inne niejasności.
    Mogłem tylko pomacać "na sucho" a instrukcja nie była dla mnie jednoznaczna w tym temacie.
    Ciekawe podejście przy sprzedaży kompaktów za 2400zł. Muszą schodzić "na pniu".
    Pozdrawiam,
    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    Jesli jeszcze nie kupiles ricoha gr to moze wez pod uwage nikona coolpixa A?Jak chcialem kupic ricoha, to w sklepach, ktore sie reklamowaly, ze go sprzedaja nie bylo, zakup na zamowienie i niesprecyzowany czas realizacji.Przez przypadek w sklepie foto wpadl mi w rece coolpix a, "przy macaniu" zrobil calkiem fajne wrazenie, , pojawila sie promocja cash back i go kupilem.(1990zl -500 zl promocji=ok. 1500zl)., czyli znaczaco taniej niz gr.Moze mimo wszystko kupilbym ricoha, gdybym go choc przez chwile mogl pomacac , a druga sprawa, to plotki o rychlym(?) wypuszczeniu nastepcy gr.Jesli wyjdzie nowy gr, moze z wizjerem i lub odchylanym ekranikiem itp, to bedzie silny impuls do zamiany, jesli zmiany beda kosmetyczne to i styknie na jakis czas niedrogi coolpix a.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •