Kuba, prorok jesteś czy co?
Może któryś moderator się zlituje i to ostatnie zdjęcie wykasuje?
Już nawet wierszem piszę, bo szkoda żeby wątek umarł przez jedną wrzutkę...
Szukaj
Kuba, prorok jesteś czy co?
Może któryś moderator się zlituje i to ostatnie zdjęcie wykasuje?
Już nawet wierszem piszę, bo szkoda żeby wątek umarł przez jedną wrzutkę...
Skontaktuj się z nami