na każdy problem można spojrzeć z innej strony, jak w nocy znajdziesz się w podbramkowej sytuacji D700 będzie tylko zawadzał, podobnie w zbliżeniu się do sytuacji zdjęciowej i wykonaniu zdjęcia - AF by trafił, jakby pozwolili oko do wizjera zbliżyć
poza tym jak tu zaglądam i czytam te narzekania na wolny AF w tym i innych aparatach, a następnie to konfrontuje z galeriami piszących, to tych narzekań w większości nie rozumiem, mówiąc delikatnie
Łukasz - bardzo ciekawie prezentuje się Twoja strona, tak przy okazji![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami