Baterię kupiłęm taką i działa znakomicie (spojrzałem właśnie na cenę - teraz jest MZ dość okazyjna, ja płaciłem 54 PLN). Co do ładowarki - zakupiłem coś na ebay z przesyłką z Singapuru zdaje się. Zaraz poszukam i dam znać.
Ooo... już mam![]()
Szukaj
Baterię kupiłęm taką i działa znakomicie (spojrzałem właśnie na cenę - teraz jest MZ dość okazyjna, ja płaciłem 54 PLN). Co do ładowarki - zakupiłem coś na ebay z przesyłką z Singapuru zdaje się. Zaraz poszukam i dam znać.
Ooo... już mam![]()
clusca
Fufu X
Skontaktuj się z nami