Ja tylko dodam, że mi się x100 bardzo podobał i nadal podoba, jego sukces to oczywiście nie tylko RETRO wygląd ale bez tego wyglądu byłby znacznie tańszy.
Wracając do GR to strasznie mi się podoba, że prawie nikomu się nie podoba![]()
Szukaj
Ja tylko dodam, że mi się x100 bardzo podobał i nadal podoba, jego sukces to oczywiście nie tylko RETRO wygląd ale bez tego wyglądu byłby znacznie tańszy.
Wracając do GR to strasznie mi się podoba, że prawie nikomu się nie podoba![]()
Fuji X I Kredyt hipoteczny w CHF
Skontaktuj się z nami