Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 879

Wątek: Ricoh GR

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Wiem, wiem już poprawiłem. Nie będę pisał, że jestem pijany, bo nie jestem, a bym chętnie wypił . To wynik pisania na urządzeniach mobilnych, podpowiedzi ze swype'a i mojego pośpiechu. Już. Skończyłem. Nie będę się wtrącał

    Mimo wszystko nie uważasz, że jest różnica w tym z czego do Ciebie strzelają?
    .

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz Gniadek Zobacz posta
    Jest, zdecydowanie jest, ale jak ktoś pisze że potrzebuje mniejszego aparatu żeby coś tam fotografować to chcę go namawiać do działania mimo to. Może większym problemem jest jego podejście niż sprzęt, który posiada.
    rownie dobrze mozna by to powiedzieć wszystkim ktorzy chcą jasniejszych szkieł, szerszych ogniskowych, wyższych iso, pojemniejszych baterii itp.. oczywiscie czesto to napędzane przez fora, reklamy i zastój w zakupie nowego sprzętu, ale tu raczej wynika to z potrzeby popartej wiedzą i doświadczeniem.
    Völkchlor

  3. #3
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    rownie dobrze mozna by to powiedzieć wszystkim ktorzy chcą jasniejszych szkieł, szerszych ogniskowych, wyższych iso, pojemniejszych baterii itp.. oczywiscie czesto to napędzane przez fora, reklamy i zastój w zakupie nowego sprzętu, ale tu raczej wynika to z potrzeby popartej wiedzą i doświadczeniem.
    I w gruncie rzeczy tak jest. Zdarzało mi się być naprawdę w intymnych sytuacjach z "ciężkim sprzętem" i dawało radę. Dlatego mam wątpliwości co do tego doświadczenia i wniosków z niego płynących. Mam wrażenie, że nawet nie próbował bo ma "za duży aparat".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •