Ano, 16,2 Mpx w APSC z eq 28mm na FX (nie ma to jak techniczny język). A jeszcze programowe cropy na 35 i 47mm, w razie jakby co. I cała masa innych rzeczy, w większości przydatnych. Nie wychodzę bez GR z domu.