No właśnie to samo napisałem.
Jedyna rzecz jak do tej pory, o którą użytkownicy monitują Ricoha, a tam udają że jest tak jak trzeba.
A zresztą, może i dobrze. To chyba jedyna wymówka jak zdjęcie nie wyjdzie