Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 879

Wątek: Ricoh GR

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Po wielu latach kadrowania przy użyciu wizjera jakoś trudno mi to robić zupełnie na czuja - przy D700 z zapiętym 24-70 też mi się zdarza, ale wtedy chyba rozpoznaję "gdzie jestem" po rozkładzie wagi, sam nie wiem. W każdym razie - byłoby znacznie prościej z odchylanym LCD. Nie, talerz z hummusem już nie z biodra
    Ostatnio edytowane przez bth ; 04-10-2013 o 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •