Po wielu latach kadrowania przy użyciu wizjera jakoś trudno mi to robić zupełnie na czuja - przy D700 z zapiętym 24-70 też mi się zdarza, ale wtedy chyba rozpoznaję "gdzie jestem" po rozkładzie wagi, sam nie wiem. W każdym razie - byłoby znacznie prościej z odchylanym LCD. Nie, talerz z hummusem już nie z biodra![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami