Shao, jak będziecie u mnie, to się wybierzemy na miasto z GR i GRD4.
GR na pewno większy i głośniejszy niż GRD4 - no ale w porównaniu z dźwiękami z D3 jest cichy jak próżnia
Ale na mieście go nie słychać.
Co do wielkoci - sam się zdziwiłeś jak powiedziałem że mam go przy sobie. Więc źle nie jest.