Cytat Zamieszczone przez rabboni Zobacz posta
Fajny test, taki OKD, ale fajny.
Może mi ktoś z grubsza wyjaśnić o co chodzi z tym pre focusem. Nie zakumałem, a zdaje się GRD IV już to ma. Chodzi o to, że można sobie hiperfokalną ustawić?
Ja swojego chyba pod koniec lipca będę zamawiał.