Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
Miałem zarówno GR1 jak i GRD, wizjera w tym drugim mi zupełnie nie brakowało, a konserwa ze mnie 120 procentowa. Kadrowanie na ekranie daje sporo luzu, a jednocześnie utrzymanie pionów jest najłatwiejsze na świecie. Nie trzeba kucać, wyginać się, aparat obsługuje się wyłącznie prawą ręką i dowolnie sobie możemy manipulować.
To jedna z tych rzeczy nad ktorymi się strasznie boleje w teorii, a potem w praktyce się okazuje, że bez nich mozna spokojnie dać radę. Tylko ta praktyka musi być ciut dłuższa jak pięc minut w MediaMarkt czy dziesieć z kolega przy piwie.