Mój dobry Cybulski, kupcież sobie wreszcie tego GieeRa - dyć stać Was nań - a życie Wasze się odmieni.
I to bardzo.
(A nawet jeśli nie, to dziury w niebie nie będzie, lecz za to postów przybędzie, a przecież o to chodzi na forum.)