Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
Tylko, że za cenę GR3 kupisz 3 XF10. Po jednym dniu mogę powiedzieć, że GR znacznie lepiej się trzyma. Faktura i budowa gripu znacznie ułatwiają trzymanie. Symulacja wysokiego kontrastu nie dla mnie. Zobaczymy. Na pewno muszę lepiej poznac aparat.
Ja zastanawiam się właśnie nad xf10. W netach mówią o tym że fajny ale wolniejszy AF od GRów ale za to bateria wydajniejsza na pewno od gr3 (stabilizacj zre no i ta bateria gr3 to faktycznie maleństwo).