Wiem, wiem już poprawiłem. Nie będę pisał, że jestem pijany, bo nie jestem, a bym chętnie wypił . To wynik pisania na urządzeniach mobilnych, podpowiedzi ze swype'a i mojego pośpiechu. Już. Skończyłem. Nie będę się wtrącał

Mimo wszystko nie uważasz, że jest różnica w tym z czego do Ciebie strzelają?