A tymczasem mój GRD powędrował na czyszczenie obiektywu/matrycy - pojawił się paproch. Ciekaw jestem czy to mój brak przejmowania się chuchaniem i dmuchaniem na aprat i noszenie go luzem po kieszeniach lub niekoniecznie czystym plecaku (czasem po wyjęciu musiałem go wręcz otrzepywać i przecierać), czy tez moze coś innego. Ale stawiam że to jednak dość intensywny rok użytkowania w mało sterylnych warunkach![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami