Cytat Zamieszczone przez ajma Zobacz posta
Ciekawe jestem od kiedy będzie dostępny w Polsce?
GRD miał premierę we wrześniu 2011 i dostępny na wiosnę 2012

Polski dystrybutor Ricoha raczej jest chyba średnio zainteresowany tą dystrybucją, np. adapter i metalowy dekielek musiałem sprowadzać sobie z Niemiec. O ile nic sie nie zmieni w ich podejsciu, to moze na jesień go zobaczymy. Ale się nie zapowiada, bo np. z oferty sklepu cyfrowe.pl gdzie kupowałem GRD, zniknęły wszytkie Ricohy, a mieli ich kilka modeli. Nie ma zapowiedzi Ricoha GR, a oni zawsze wrzucają nowe modele i piszą przy nich ze to zapowiedź.