Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
no a czego sie mozna spodziwac w aparacie za 1500zl... wizjer na miare ceny, ale mimo to jakis jest.

nie umiem na zombie i koniec... stary jestem...
Od tego masz opcje wizjer na sanki. A co do zombie, to jako wieloletni uzytkownik wizjerow tez myslalem ze moj pierwszy zakup do aparatu to bedzie wizjer, ale jakoś do dziś go nie kupiłem - i co wiecej chyba - już nie kupię.

Tylko wizjery z tanich kompaktów to naprawdę ciezki kawałek chleba