Close

Strona 68 z 88 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 878

Wątek: Ricoh GR

  1. #671
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Gumy, no cóż... Wystarczyło, że znalazłem się w miejscu gdzie temperatury oscylowały wokół 40 stopni i już po kilku dniach zaczęły odłazić. Szczęśliwie są małe, więc nie "spuchły" na tyle żeby nie dało się ich podkleić.

  2. #672

    Domyślnie

    Witajcie,
    Mam swojego GRII już 3 lata i bywał w dużych tarapatach a gumy są OK
    pozdr. Bogdan

  3. #673
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 001bogdan Zobacz posta
    Witajcie,
    Mam swojego GRII już 3 lata i bywał w dużych tarapatach a gumy są OK
    pozdr. Bogdan
    To ciekawe co piszesz, zważywszy na fakt, że premiera tego modelu miała miejsce w czerwcu zeszłego roku.
    Nie wiem także co ma wynikać ze stwierdzenia "bywał w różnych tarapatach".

  4. #674

    Domyślnie

    Miałem jednego z pierwszych GRów dostępnych poza Japonią. Cały czas pracował w wilgotności powyżej 80% (plus pot) i temperaturach powyżej 30 C. W takich warunkach aparat potrafi się wrednie nagrzać. Po roku gumy zaczęły puchnać i odłazić, a na matrycy pojawiły się syfy. GRy moich kolegów z południowo-wschodniej Azji miały dokładnie tak samo. Czyli ten typ tak ma.
    Teraz mam II, ale za wcześnie mówić czy go poprawili.

  5. #675

    Domyślnie

    Zobaczcie czym foci Plewiński. Trzeba zjechać trochę na dół:
    http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg...azeta_Wyborcza
    <a href="http://www.flickr.com/photos/133295965@N06/albums/">ALBUMY TEMATYCZNE</a>
    <a href="https://www.facebook.com/FotografiePlockaGrzegorzPiaskowski/">Facebook</a>

  6. #676

  7. #677
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    187

    Domyślnie

    Ciekawostka fajna, ale gdyby nawet wszedł do sprzedaży- to nie kupię bo:
    mam juz aparat ( GR)

  8. #678
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Ploty krążą po sieci już od dawna, ale jest kilka wątpliwości z nimi związanych, a główna dotyczy matrycy, a raczej tego skąd Ricoh miałby ją wziąć.
    Co do samej domniemanej specyfikacji, to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony możliwości aparatu wzrosły by znacząco, z drugiej nie byłby już tak wygodny np. do noszenia w kieszeni spodni. Obecnie producent utrzymywał bardzo srogi reżim wagowy (250 g z baterią i kartą pamięci), w domniemanej specyfikacji obstawiałbym min 350-400 gram a to wiele zmienia.
    Wolałbym zakrzywioną matrycę APS-C 24 mpix i dzięki temu brak potrzeby wysuwania obiektywu + uszczelnienia.
    Ale jak jakimś cudem wyjdzie taki jak głoszą plotki, to i tak kupię. Obecnie to jedyna premiera sprzętowa której wyczekuję.

  9. #679

    Domyślnie

    rozmiar ważniejszy. wagowo, to w sumie im cięższy tym lepszy, przecież i tak nie będzie ważył kilograma.

  10. #680
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    rozmiar ważniejszy. wagowo, to w sumie im cięższy tym lepszy, przecież i tak nie będzie ważył kilograma.
    Włóż sobie do kieszeni w jeansach coś co waży 400 gram, a potem coś co waży 250, a następnie napisz z przekonaniem to samo
    Wszystko zależy od tego jak ktoś używa.

Strona 68 z 88 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •