Close

Strona 4 z 88 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 878

Wątek: Ricoh GR

  1. #31

    Domyślnie

    ale z tym ustrojstwem już wielgachny się robi, ricoh wygrywa w kategorii "pocketability"
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  2. #32

    Domyślnie

    Nawet bez tego ustrojstwa Ricoh wygrywa w tej kategorii. Ciekaw jestem natomiast tego programowego cropa 35 mm.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #33

    Domyślnie

    W ogóle aparat wygląda baaardzo fajnie Ten model mógłby śmiało "endorsować" Garry Winogrand (gdyby chłopicho żyło): możliwość ustawienia ostrości na wybraną odległość, 28mm, "pocketability"...
    Boxing is like Christmas - it's better to give than to receive

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pyetya Zobacz posta
    możliwość ustawienia ostrości na wybraną odległość
    Dzieki tej opcji mam ustawiony jeden z własnych trybów na hiperfokalną
    Völkchlor

  5. #35
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Dlaczego kolejny fajny aparat wychodzi bez wbudowanego wizjera... To jest naprawdę jakaś paranoja, poświęca się wizjer żeby było miejsce na większy bezsensowny ekran. I na co komu ten ekran skoro zdjęcia można przeglądać w wizjerze, a jeśli by było komuś mało wystarczyłoby zamontować jakieś ustrojstwo do bezprzewodowego łączenia z telefonem i wykorzystywać jego ekran. I tak praktycznie każdy nosi ze sobą komórkę, coraz częściej smartfona i dałoby to całą masę dodatkowych możliwości rozwiązując jednocześnie kwestię ekranu. A tak powstał kolejny średnio użyteczny aparat, przynajmniej względem moich potrzeb. Szkoda.

  6. #36

    Domyślnie

    Po raz pierwszy, od zakupu RX100, mój chomik obudził się i zaczął nerwowo kręcić nosem.

  7. #37
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    http://dc.watch.impress.co.jp/docs/n...17_596344.html

    Pare obrazkow z prezentacji aparatu w Japonii, jak widac mozna se kupic zegarek do kompletu


  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz Gniadek Zobacz posta
    Dlaczego kolejny fajny aparat wychodzi bez wbudowanego wizjera... To jest naprawdę jakaś paranoja, poświęca się wizjer żeby było miejsce na większy bezsensowny ekran.

    alleluja! bardzo dobrze napisane. dla mnie chocby zrobili niewiadomo jaka matryce polaczona z jak rewelacyjna optyka, wsadzona w niewiadomo jak male i zgrabne pudelko - jesli nie bedzie mialo wizjera, chocby dziury wywierconej na wylot - o kant d... potluc takiego kastrata...

  9. #39

    Domyślnie

    Zamiast wiercić dziure kup lepiej gustowny wizjer (28mm) na sanki lampy
    Fakt, mógłby mieć wizjer zamiast lampy i być szerszy o te 1,5 - 2 centymetry. Ze wszystkich "dużych" małpek ta ma chyba najmniej wad, mógłby mieć: wizjer, obracany ekran, drugą stopke pod ewentualny zewnętrzny wizjer i lampę równocześnie. Z mega bajerów to GPS i WiFi do transmisji obrazu "Live" i zdalnego sterowania aparatem przez telefon/tablet czy komputer, ale aż takim marzycielem nie jestem

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xMAREKx Zobacz posta
    Zamiast wiercić dziure kup lepiej gustowny wizjer (28mm) na sanki lampy
    a sa jakies uniwersalne? bo na alle tylko dedykowane za cene zblizona do samego kompakta

Strona 4 z 88 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •