Mając oba napisałbym, że różnice są marginalne i nie ma co sobie nimi dooopy zawracać. GR faktycznie sprawia wrażenie bardziej solidnego i dopracowanego i na pewno obiektyw jest bardziej ostry. Ale fuji nie jest zły, wbrew pozorom chyba nic mu nie brakuje, no poza zewnętrzną ładowarką oczywiście
Wybór = kwestia kolorków, jeżeli ktoś chce jpgi to xf10, jeżeli rawy to GR.